Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Śledziówka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem Śledziówka

Śledziówka,pomorskie

139 000 zł66 m² 2 106,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w kameralnym, 4-rodzinnym budynku z 1965 roku w miejscowości Śledziówka (gmina Stary Targ). Nieruchomość daje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe Gościszewo

Gościszewo(Śledziówka + 12 km)

112 000 zł60,29 m² 1 857,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 2 o pow. 60,29 m2 jest usytuowany na II kondygnacji nadziemnej przedmiotowego budynku (I piętro) i składa się z trzech pokoi (o pow. użytkowej 23,32 m2, 15,15 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Centrum,Elbląg(Śledziówka + 23 km)

29 zł/m²58 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowy w Elblągu ul. Henryka Nitschmanna. Oferuję na wynajem funkcjonalny lokal o powierzchni 58 m, położony na pierwszym piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł81,13 m² 9 244,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie czteropokojowe w Elblągu przy placu Wolności o powierzchni 81,13 m2. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów. Poziom pierwszy to salon,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,70 m² 7 526 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Zawadzie przy ulicy Szarych Szeregów. Usytuowane na dziewiątym piętrze w bloku po termomodernizacji z windą. Lokal o powierzchni 47,70 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg(Śledziówka + 23 km)

33,33 zł/m²36 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 36 m Stare Miasto gotowy do pracy Szukasz miejsca na biuro lub gabinet w prestiżowej lokalizacji? Ten lokal na elbląskiej Starówce to idealna przestrzeń do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Markusy

Markusy(Śledziówka + 16 km)

355 000 zł54 550 m² 6,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie Sprzedaży Działki Rolnej Działka rolna o powierzchni 5,45 ha, położona w miejscowości Zwierzno, gmina Markusy. Działka składa się z 3,42 ha gruntów klasy III oraz 1,50 ha.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł88,80 m² 5 518,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szukasz przestrzeni, która łączy urok zadbanej kamienicy z nowoczesnym komfortem? To mieszkanie przy Placu Zamenhofa w Malborku jest propozycją, obok której nie da się przejść obojętnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowa Wieś Malborska

Nowa Wieś Malborska(Śledziówka + 7 km)

670 000 zł4 100 m² 163,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Działka 4100 m + dom + budynki blisko Malbork okazja inwestycyjna Nowa Wieś Malborska sypialnia Malborka, dynamicznie rozwijająca się okolica Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem.